Góra Siewierska

Koncert ABBA Imitation

    9 listopada mieszkańcy naszej wsi mieli okazje gościć wyjątkowy zespół, który przybliżył nam utwory legendarnego i wciąż żywego w naszej pamięci szweckiego zespołu ABBA. ABBA Imitation, bo taką nosi nazwę goszczący u nas zespół. Wierne odzwierciedlenie nie tylko utworów ale również skład i strój sceniczny. To wszystko wprowadziło mieszkańców w swoisty klimat minionych lat. Dla starszej publiczności wspomnienie zaś dla młodszej poznanie tamtych utworów, które wciąż żyją i nigdy nie odejdą w zapomnienie. Zaś te bardziej znane utwory zachęcały do śpiewania również publiczność.

9 listopada mieszkańcy naszej wsi mieli okazje gościć wyjątkowy zespół, który przybliżył nam utwory legendarnego i wciąż żywego w naszej pamięci szweckiego zespołu ABBA. ABBA Imitation, bo taką nosi nazwę goszczący u nas zespół. Wierne odzwierciedlenie nie tylko utworów ale również skład i strój sceniczny. To wszystko wprowadziło mieszkańców w swoisty klimat minionych lat. Dla starszej publiczności wspomnienie zaś dla młodszej poznanie tamtych utworów, które wciąż żyją i nigdy nie odejdą w zapomnienie. Zaś te bardziej znane utwory zachęcały do śpiewania również publiczność. Sala remizy strażackiej była wypełniona po brzegi aż po miejsca stojące. To jedna z niewielu imprez, gdzie przybyło na koncert tak wiele osób, a może nawet jeszcze nie było takowej imprezy. Publiczność w różnym wieku, można by rzec trzypokoleniowa. Oby więcej takich imprez....

You have no rights to post comments