Góra Siewierska

Budżet gminy na 2015 rok

18 grudnia 2014 radni uchwalili budżet na 2015 rok. Na podstawie informacji udostępnionych na stronie internetowej gminy Psary tegoroczny budżet jest rekordowy w porównaniu z innymi latami. Na inwestycje w 2015 roku przeznaczone jest ponad 12,8 mln zł. W projekcie zawarte są inwestycje na rzecz naszej wsi tj
-budowa drogi-łącznika między ulicą Kościuszki i Szopena wraz z wiatą
przystankową.
-termomodernizacja i remont wnętrza remizy OSP
-zakup wyposażenia do szatni sportowej18 grudnia 2014 radni uchwalili budżet na 2015 rok. Na podstawie informacji udostępnionych na stronie internetowej gminy Psary tegoroczny budżet jest rekordowy w porównaniu z innymi latami. Na inwestycje w 2015 roku przeznaczone jest ponad 12,8 mln zł. W projekcie zawarte są inwestycje na rzecz naszej wsi tj

- budowa drogi-łącznika między ulicą Kościuszki i Szopena wraz z wiatą przystankową

- termomodernizacja i remont wnętrza remizy OSP

-zakup wyposażenia do szatni sportowej

Obszerny artykuł o budżecie można znaleźć na stronie internetowej gminy Psary kliknij

You have no rights to post comments